המלצות

בחרנו ביוסי לוי לעיצוב משרד מכירות של הפרויקט שלנו בבית שמש. יוסי קיבל לידיו בית קבלני ריק ושומם, והצליח להפוך אותו למקום מיוחד ומרשים ברמה בינלאומית, שכל מי שנכנס לשם עומד ומתפעל. ביוסי טמונים לא מעט כישרונות, יצירתיות, חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא ובעיקר דיוק וטעם משובח. כל כך היינו מרוצים שמיד לקחנו את יוסי לעצב לנו פרויקטים נוספים של החברה. מדהים לראות כיצד הוא הופך כל חלל ליצירת פאר.
אפי ורותי שקדי
יוסי לוי מעצב העל, רצינו להודות על ההשקעה העצומה שלך. על העמידה בלוחות זמנים בלתי אפשריים. על הזמינות בכל שעות היממה. הייתה לנו הזכות להכיר איש כמוך, מוכשר ברמות על, מקצועי ונעים הליכות בצורה יוצאת דופן. היה מדהים לראות את החזון שלך הופך למציאות בבית המדהים שתפרת לנו ממש כמו חליפה מושלמת. כל מה שעיצבת עד לסנטימטר האחרון ותכנון לפרטי פרטים בסטנדרטים גבוהים מעבר לכל דמיון. המקצועיות הבלתי מתפשרת, ראיה הרבה מעבר לנראה בעין. יצירתיות ופתרונות מקוריים לכל בעיה. אפילו המרכיבים של הריהוט שהספיקו לראות דבר או שניים בחייהם, עמדו משתאים מול יצירות המופת שלך ושמרו לעצמם תמונות. ומעל לכל הכישרונות שלך בלטה אישיותך המדהימה. הנעימות, מאור הפנים, הגמישות והזמינות הפכו את תקופת השיפוצים לכיף אמיתי ובכל התלבטות שעמדה לנו, תמיד עזרת לקחת את ההחלטה הנכונה, וידענו תמיד שאפשר לסמוך בעיניים עצומות עליך ועל הטעם המשובח שלך והתוצאות הוכיחו את עצמן בגדול!!
דניאל ואיילת אוחנה
הגענו ליוסי לוי כי רצינו עיצוב פנים מיוחד ולא שגרתי. חיפשנו מישהו שאפשר לסמוך עליו, שייקח על עצמו את המלאכה, יעשה אותה ברמה גבוהה וייתן לנו ראש שקט. כשהתחלנו את התהליך נכחנו לראות כי, יוסי קשוב אלינו ממש, עם תשוקה בעיניים, ונהנינו לראות איך הוא מתייחס כל העת לפרויקט כאילו היה זה ביתו שלו. קבלנו תוצאה שאנחנו מאוד מרוצים ממנה. וכל מי שנכנס אלינו לביקור או פגישה מתלהב ונהנה מהאיכות והיופי הנדירים שיוסי השכיל להטמיע במקום. אם גם לכם בא להגשים חלום תלכו על יוסי בעיניים עצומות! תסמכו עליו, הוא כבר ייתן את הנשמה ויגשים לכם את החלומות שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן. יוסי לוי מעצב מספר 1!
ישראל וגולדי רייסנר
Thank you so much, Yossi Levy, on the opportunity to be your customers. You are a distinguished, outstanding designer. Your perfectionism, your rare talent, and your passion led us to our dream home that we always envisioned and dreamed about. We are simply in love with our apartment and we enjoy waking up in it every morning anew. Thank you!!!
Mizrahi family
הכרנו את יוסי כשרצינו לבנות מתחם עיצוב, סטודיו ומשרדים חדשים. בתנאים המוגבלים והקשים של המקום יוסי גילה תושייה ודמיון רב בתכנון ויצירת חדרי עיצוב וסטודיו ברמה הגבוהה ביותר. כל מי שנכנס מיד מקבל את ההרגשה החמימה והיוקרתית. כל זאת בזכות התכנון המדוקדק והטעם המיוחד של יוסי תוך ליווי צמוד, שירותי ומקצועי מאוד עד לרמת הפרטים הקטנים. אנחנו מאוד מאוד מרוצים!
אבי ואורלי גוזלן