דירה לדוגמא

מיקום

מיקום

צפון

גודל

גודל

105 מ"ר

סוג

סוג

דירה

משפחתית

איך לוקחים דירה רגילה וסטנדרטית והופכים אותה למלון יוקרתי מזמין ומפנק?
בעיצוב דירה לדוגמא, צריך להשקיע מחשבה רבה, ולקלוע לטעם של קהל יעד שהוא יחסית גדול עם מנעד רחב ביותר של רצונות, בניגוד ללקוח פרטי שיש לו צרכים ספציפיים ומוגדרים מראש.
ברמה הפרקטית, זה אומר שצריך לתכנן ולעצב את הדירה בצורה המקסימלית ביותר. להגיע למצב של Win Win בכל אספקט ומכל כיוון בכל חלל וחלל וזה האתגר הגדול באמת.
מטרת העל של הסטודיו הייתה, להעניק תחושה מאווררת, עם חללים כמה שיותר גדולים ופתוחים, ולכן שברנו את הקירות שחסמו את החלל על מנת לייצר תחושת מרחב מקסימלית.
האווירה שנתבקשנו לתת לאנשים שנכנסים לדירה להרגיש שהם נכנסים לאווירה יוקרתית במלון 5 כוכבים דלוקס. האנשים שבאים למלון חווים חוויה יוקרתית של חופש וכיף ומשהו שעוטף אותך וזוהי התחושה שרצינו לתת לאנשים שבאים לראות אותה. בכדי להעניק זאת, הדגשנו את השילוב בחומריות מינימליסטית שחוזרת על עצמה, נגרות בשחור מט, נגיעות של זהב, גוון הריהוט קפה בהיר וחיפויי קירות עם אלמנטים בתלת מימד המשדרים יוקרה יחד עם איפוק אלגנטי.
הצבע הניטרלי של הרהיטים מאפשר לשלב נגיעות של צבעים נוספים היוצרים קונטרה נעימה בעין.
וכך כל לקוח שירכוש את הדירה יכול למעשה להביא אתו את הטעם והצבעים שהוא אוהב לשלב ועדיין הכל יהיה הרמוני.
בנוסף, החלון של החדר הורים נמצא לא מעל מרכז המיטה אלא בצד.
בעזרת מחשבה יצירתית יצרנו איזון וסימטריה על ידי הוילון אשר ממורכז במרכז הקיר ותחום בנישת גבס בתקרה ולמטה נכנס לתוך כיס מיוחד אשר הכנו בראש המיטה הנפרס על פני כל רוחב החדר.
בעזרת אלמנטים אלו יכולנו להשוות לחדר מראה סימטרי ונעים לעין. תחושת היוקרה והרכות של הטקסטיל מוסיפים המון לחדר ומייצבים אותו כמאסטר בדרום מזמין ומפנק.